up

Zoznámte sa s nami.

Mária Hankociová (56), bchodná manažérka
„Power Training vedú profesionáli, ktorí majú moju plnú dôveru!“
Ján Kováčik (29), konateľ, Kovexim s.r.o.
„Je to tá najlepšia forma ako urobiť človeka takým, aký chce byť on sám. To najlepšie na tom je to, že ja a každý, kto so mnou bol, sme sa zmenili práve preto, že sme to sami na sebe precítili a zažili. Tréneri, ktorí tento Training viedli, boli skutočne skvelí.“
Branislav Sítek (31), vedúci prevádzky
"Spočiatku silné pochybnosti až averzia, ale zotrval som až do konca a oplatilo sa. Títo tréneri naozaj vedia, čo robia. Treba len dôverovať. Ďakujem!!!"
Kateřina Budinská (36), SZČO, masérka
„Zážitek, který v knížkách nenajdeš. Objevíš v sobě sílu, o které se Ti ani nezdálo. Zažiješ emoce, svých 100% a dokážeš věci, které ti připadají neskutečné. Děkuji trenérům, protože za dva dny dokázali změnit život 20ti lidem a vytvořit skvělý tým.
Ing. Martin Herzig (33), ředitel, Hotel Happy Star
„Na Power Training jsem odjížděl plný očekávání a zvědavosti. Zodpovědně můžu sám za sebe říct, že se moje očekávání naplnily a peníze do nej investovány jsou dobře vynaloženou investicí. Rád bych taky udělil absolutorium trenérům, byli excelentní.
Ladislav Kážmér
„Jednoznačne jeden z najsilnejších zážitkov v mojom živote. Nebolo jednoduché prejsť všetkými disciplínami. Ale to ani nikto netvrdil, že to ľahké bude, práve naopak. Som veľmi vďačný všetkým trénerom, ktorí tu pre nás boli, a ktorí vložili obrovskú energiu pre nás, čo sme sa tréningu zúčastnili. Vrelá vďaka!
Erika Gállová (37), Lodná kapitánka
„Našla som svoju stratenú silu. Vďaka vysokokvalifikovaným trénerom som prešla celým radom metód a techník, ktoré mi pomohli znova sa otvoriť, spracovať staré bloky, uvedomiť si svoju vlastnú hodnotu a ciele. Ďakujem celému tímu, za ich prístup, empatiu a trénerské kvality.
Antonín Hudeček (45), společník, FIPART s. r. o.
„Power Training byl pro mne veľmi osvobudzujíci od negativních pocitú a myšlenek, které mě provázeli několik posledních let. Už jsem nevěril, že sej ich někdy zbavím! Moc děkuji všem trénerum Power Trainingu.

Kto to vlastne trénuje?
Žiadny showman. Máme skúsený trénerský tím.

Áno, trénerov je viac. Tak intenzívny tréning by jeden neutiahol.
Vďaka trénerskému tímu môžeme garantovať jedinečnú dynamiku tréningu, osobný prístup k vám a dostatočnú pozornosť každému účastníkovi.

Tréneri vedúci Power Training boli osobne trénovaní a certifikovaní v USA autorom tréningu.
Na Slovensku majú prax v trénovaní Power Trainingu od r. 2006.


Kto to vlastne trénuje?
Žiadny marketing osobnosti. Power Training nie je one-man show.

Tento tréning funguje.

Jeho úspech však nie je naviazaný na osobnosť motivačného lektora alebo ego charizmatického rečníka. Na rozdiel od klasických motivačných prednášok a seminárov, na Power Trainingu reflektor svieti na vás, nie na rečníka. Vážime si všetkých odborníkov na poli osobného rozvoja.
V praxi však vidíme aj to, že ľudia často lipnú na osobnosti rečníkov, a zabúdajú na svoj potenciál.

U nás sa tréneri stávajú vašimi sprievodcami a facilitátormi celého procesu.
Ten proces je o vás.
Realizačný tím


Predstavujeme vám teda nás, ktorí pre vás Power Training pripravujeme.
Zakaždým rovnako odhodlane a s nadšením.

Jeremiah je úspešný podnikateľ, chodiaca charizma, otec 4 detí a vášnivý maratónec.

Žije s rodinou v Salt Lake City a žije na 100% - minimálne :-). Je zosobnením princípov, na ktorých je Power Training postavený. Jeho oduševnenie pre osobný rozvoj bolo základom pre vytvorenie tak funkčného tréningu sily ako je Power Training.

Rozhovor pre časopis Profit

Sila a pokora dokonale namiešané do jedného koktejlu – to je Tonko.

Keď absolvoval Power Training v decembri 2006, vedel, že nič silnejšie ešte nezažil. Odvtedy bol na každom jednom a pravdepodobne bude aj na každom ďalšom. ;) Tono je chodiaca integrita a svojím silným prejavom vzbudzuje prirodzený rešpekt. Jeho vodcovské zručnosti umožňujú, aby sme spolu ako tím pracovali radi a efektívne.

Katkina ochota vložiť do tréningového procesu celé svoje srdce je veľkou inšpiráciou pre všetkých, ktorí sa túžia rozvíjať.

Pohotovo a vtipne, Katka dokáže ľudí majstrovsky konfrontovať a vytiahnuť z nich to najlepšie, čo v sebe majú. Jej vystupovanie je dynamické, plné energie a zároveň uvedomelé a veľmi ľudské. Niektorých jej mladý vek doslova šokuje. Je dôkazom toho, že práca s vlastným potenciálom sa vyplatí. Keď prídete, uvidíte. :-)

Osobné CV (PDF)

Brožura Speak UP (PDF)

Mažo absolvoval Power Training v júni 2007 a odvtedy je jeho pevnou súčasťou.

Jeho uvoľnená priateľskosť a zmysel pre hravosť je nepostrádateľná na všetkých power akciách. Vďaka jeho spoľahlivosti šlape tréningový proces ako švajčiarske hodinky. K svojim úlohám na Power Training-u pristupuje odhodlane a intenzívny výraz v jeho tvári nikoho nenechá pochybovať o tom, že to myslí vážne. Mažovo vedenie vám pomôže prejsť (nielen) po žeravom uhlí sústredene a istým krokom.

Nika sa o vás postará.

Postará sa o to, aby všetko išlo hladko. Vďaka Nike budete mať na tréningu svoje miesto so všetkým servisom, čo k tomu patrí. Svoju prácu robí zodpovedne a rada - čo pocítite od prvého emailu až po to, keď sa z tréningu vrátite domov a ostanete v kontakte. Kým my máme Niku, vy máte istotu, že o vás bude dobre postarané.

Po vysokej škole išiel Pali pracovať do USA a vrátil sa odtiaľ aj s Power Trainingom.

Začal ho organizovať v rámci Slovenska a Česka v 2006. Pavel sa s manželkou teší dvom deťom, úspešnému podnikaniu a práci v záhradke. Je nekonvenčne nadšený pre alternatívne vzdelávanie a rád ide k podstate veci. Jeho svojsko-humorný prístup počas tréningu nemá obdoby.
Chcem sa prihlásiť.

 • Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne,
  17. - 18. 11. 2023

  Gratulujeme vám, že ste sa rozhodli prihlásiť.

  Stovky absolventov pozerajú na Power Training ako zlomový zážitok. Veríme, že aj vy
  si prídete na svoje. Informácie o cene tréningu nájdete tu: CENA

  Prihlasujem sa:

  mapa


>