up

FIREWALKING je viac než len chôdza po žeravom uhlí

Jana Karpatyová, daňová audítorka
„Keď som išla na Power Training, vôbec som netušila, že chodenie po žeravom uhlí už bude len taká malina na záver.“
Silvio Michal, investičný poradca
„Dva roky som odkladal svoju účasť na Power Trainingu, lebo som sa bál žeravého uhlia. Nakoniec som po ňom namiesto raz prešiel
6-krát. Je to úžasné!“
Lucia Šupková, materská dovolenka
„Viem, že keď som prešla po žeravom uhlí, urobím všetko pre to, aby som bojovala za svoj sen a naplnila moju víziu.“
Kamil Münnich (36), poslanec VÚC
„Bál som sa ísť za svojím snom. Hovoril som si, že je to nereálne. Nereálne bolo i pre mňa chodiť bosými nohami po žeravých uhlíkoch alebo zlomiť hrubú dosku rukou. Tento tréning je úžasný a dokázal mi, že sila myšlienky je i sila tela a ducha.“
Andrea Koštialová (40), Senior Director, BSG
„Ak máš pocit, že tvoj život ide po kruhovom objazde a tvoja hlava kričí ERROR, príď na Power Training. Zažila som duševnú operáciu. Lámala som nezlomiteľné, chodila po neprechoditeľnom. Som zmenená a silná žena, ktorá si verí na 100%.“
Juraj Klučka, treasurer, Penta Investments
„Povedal by som, že chodenie po uhlí nebolo vôbec tou najnáročnejšou disciplínou v rámci týchto dvoch dní. Sú tu oveľa mocnejšie aktivity. Absolvovanie tohto tréningu bolo pre mňa silným zážitkom.“

Čo je firewalking?

Fire-čo?? Firewalking! Chodenie po žeravom uhlí. Naboso.

Firewalk je symbolom našej prirodzenej schopnosti reagovať na výzvy reálneho sveta. Dokazuje úžasnú schopnosť ľudského tela chrániť sa pred popálením. Bosými nohami prejdete po koberci do červena rozžeravených uhlíkov.

Nemožné pre vás? Tato skúška ohňom vám pomôže prekonať strach a obavy, ktoré vás brzdia v živote (a na rozdiel od žeravého uhlia sú len vo vašej mysli).


Čím sme iní?

 • Nebudete v hypnotickom stave ani v tranze.
  Nebudeme bubnovať ani vykonávať iné šamanské, duchovné či indiánske techniky, ktoré sú v bežnom živote takmer nepoužiteľné.

 • Kľúčom je koncentrácia na cieľ.
  Budete plne sústredený a prítomný – to znamená, v stave, ktorý si môžete bežne navodiť, kedykoľvek to budete potrebovať v súkromí, pri športe alebo pracovných výzvach. V dnešnej dobe je tak veľa rušivých vplyvov, že udržať sústredenú pozornosť je problém nielen pre deti v škole, ale i dospelých ľudí v práci.

 • Firewalk je čerešnička.
  Chodiť po žeravom uhlí je pre mnohých ľudí transformačná skúsenosť. Väčšina našich absolventov však tvrdí, že Power Training obsahuje za tie dva dni tak silné aktivity, že firewalking už je v porovnaní s nimi len taká malina na záver. Ak neveríte, presvedčte sa o tom sami!


Praktický význam

 • Absolútna koncentrácia.
  V dnešnej dobe je čím ďalej náročnejšie udržať pozornosť na jednej veci. Rušivé vplyvy spôsobujú, že strácame schopnosť sústrediť sa, narastá v nás stres a napätie, nič nestíhame, máme pocity zlyhania. Poruchy pozornosti majú nielen deti v škole, ale i dospelí ľudia v práci i súkromí.

 • Odhodlanie prekonať prekážky.
  Náš Firewalk je symbolom cesty za cieľom. Predstavte si, že pred sebou vidíte svoj cieľ, vašu víziu. Ale medzi vami a cieľom leží pás žeravého uhlia (prekážok, problémov, ťažkostí). Ak ste dostatočne odhodlaný a sústredený na svoj cieľ, žiadne uhlie neexistuje a vy po ňom prejdete bez popálenia.

 • Skutočné sebavedomie.
  Nebudete predstierať postoj neohrozeného hrdinu. Nie je to o dokazovaní sebe alebo druhým, aký ste borec. Po žeravom uhlí prejdete pokojne, vyrovnane a sústredene. S tým pravým sebavedomím, ktoré vo vás ostane.


Pýtate sa.

 • Môžem sa popáliť?
  Áno. To uhlie je skutočne horúce. Zdôrazňujeme, že firewalking predstavuje riziko a ľudia sa občas popália (veľmi malé percento a veľmi malé pľuzgieriky). Tréneri dospeli k záveru, že náš mentálny stav hrá dôležitú úlohu pri kráčaní po ohni. Dokonca aj skúsení inštruktori firewalkingu objavia niekedy na chodidlách malé pľuzgiere. Stáva sa to len vtedy, keď už berú oheň ako samozrejmosť a dostatočne sa nesústredia.

 • Aké horúce sú uhlíky?
  Teplota uhlíkov záleží na počasí a type dreva. Môžu byť rozpálené až na 900°C. Teplota uhlia, po ktorom kráčame, je zväčša od 400-700°C.

 • Je to povinná súčasť Power Trainingu?
  Nie. Mnohí ľudia prichádzajú na Power Training presvedčení, že na žeravé uhlie sa nikdy nepostavia. V drvivej väčšine prípadov sú potom medzi prvými, ktorí si vyzúvajú topánky a chcú si to zopakovať znova a znova. :-) Bude na vás, ako sa rozhodnete.


Pre firmy

 • Teambuilding.
  Pokiaľ vám vo firme nestačí ako teambuilding ugrilovať prasa a posedieť pri vínku, vyskúšajte firewalking! Tímové chodenie po žeravom uhlí utuží vzťahy a posilní spolupatričnosť aj vedomie, že kopete spolu za jeden tím.

 • Dosahovanie cieľov. Motivácia. Disciplína.
  Mnohí majitelia a vedúci spoločností vidia ako problém nedostatočnú angažovanosť, nízku osobnú zodpovednosť za výsledky, slabú motiváciu a nulovú disciplínu u svojich ľudí či obchodných zástupcov. Firewalking je silným procesom, ktorý o tom neprednáša, ale prakticky tieto zásady trénuje. Zážitok vštepuje princípy prirodzene efektívnejšie a trvalejšie.firewalking

Predstavte si teraz svoj vlastný firewalking:

Stojíte naboso pred hŕbou žeravého uhlia, cítite ten žiar i cezpáliace nohavice. FireWalking vidíte
ako žiariace uhlíky, ktoré tam ležia a čakajú na vás.
Cítite, ako sa vám adrenalín rozlieva po celom tele.
A niekde v hĺbke vašej mysle sa ozve hlas: „FireWalking je totálne šialenstvo!“
Ale potom sa rozhodnete, zmobilizujete všetky svoje sily a vkročíte na oheň, najskôr jednou nohou,
potom i druhou.
Mimoriadna fyzická i emocionálna energia celkom prekrýva ostatné myslenie a vy máte čistú myseľ.
Po niekoľko ďalších krokoch pocítite pod nohami studenú trávu.

Utierate svoje chodidlá o trávu a s úžasom krútite hlavou:
Som silnejší, ako som si myslel. Dokážem nemožné!“
Takmer ste zabudli na žeravé uhlie i na svoje predchádzajúce obavy.
V tú chvíľu začínate pociťovať úľavu a pocity šťastia a eufórie zaplavujú vaše telo.

FIREWALKING je viac než len chôdza po žeravom uhlí.Viac o tréninguChcem sa prihlásiť.

 • Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne,
  9.-10.11.2024

  Gratulujeme vám, že ste sa rozhodli prihlásiť.

  Stovky absolventov pozerajú na Power Training ako zlomový zážitok. Veríme, že aj vy
  si prídete na svoje. Informácie o cene tréningu nájdete tu: CENA  Pre prihlásenie nám napíšte na info@powertraining.sk
  a my sa vám ozveme.

  mapa