up

Pozrite sa, čo o ňom povedali.

referencia

Išla by som do toho bez váhania znovu

Na začiatku som sem prišla s myšlienkou zažiť niečo nové a odkryť moje skyté vlastné JA. Vôbec som nečakala, ako emotívne sa vo mne všetko prebudí. Konečne som si uvedomila, aké mám nedostatky a čo ma naozaj brzdilo. Tu som si uvedomila, ako silno musím chcieť, aby sa mi niečo podarilo úspešne uskutočniť. Išla by som do toho znovu bez váhania. Mal by to vyskúšať každý, odchádzať odtiaľto bude s viacerými rozhodnutiami a pocitmi, aj keď potrebuje riešiť len drobnosti.

Soňa Hupková (28), administratívny pracovník


referencia

Katka a kolektív dávajú do všetkého 100%

Power Training je o sile v rôznych formách. Ja som tú svoju silu našiel hlavne v láske. Našiel som si tu svoje bloky, ktoré musím riešiť. Mám veľa myšlienok a pocitov a čas ukáže, v čom mi to dalo najviac. Katka a kolektív mi opäť raz potvrdili, že do všetkého dávajú 100% a dá sa na nich spoľahnúť. Pán Wilson bol top a veľmi ma inšpiroval.

Matej Lisý (29), spolumajiteľ firmy


referencia

Výzva prekonať a spoznať samého seba

V živote zažijete množstvo okamihov, ale práve tento definitívne zmení váš život. Na Power Training som išla s pocitom, že ma asi nič neprekvapí. a prekvapilo, až teraz viem, čo všetko je vo mne a čo som schopná dosiahnuť. Power Training ma neskutočne naštartoval a nabil energiou na ceste za mojou víziou, ktorá je vďaka nemu jasná a konkrétna. A nikde nenájdete také množstvo skvelých ľudí. Nie je to len dvojdňový tréning, je to výzva prekonať a spoznať samého seba. Mne sa to vďaka skvelým trénerom a  dobrému tímu ľudí podarilo. Ďakujem!

Lucia Gulová (31)


referencia

Zbaviť sa strachu

Našla som silu, ktorá sa skrýva vo mne. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zbaviť strachu, obáv, pochybností a chcú si viac veriť.

Andrea Purchartová (39), konateľ


referencia

Pretvára myslenie a vnímanie ľudí

Power Training je zážitkovo-znalostný tréning, ktorý prostredníctvom kombinácie tradičných a netradičných postupov pretvára myslenie a vnímanie ľudí. Pomáha prelomiť interné mentálne bariéry a získať sebadôveru, motiváciu a smerovanie v osobnom a pracovnom živote. Od účastníkov vyžaduje chuť, otvorenosť novým a neobvyklým situáciám a samozrejme vôľu zmeniť sa. Odporúčam ho všetkým, ktorí hľadajú zmysel života, cieľ, prešli ťažkou životnou situáciou a potrebujú sa reštartovať. A to bez ohľadu na vieru, presvedčenie, vek či zdravotný stav.

Peter Sochna (40), konzultant, tréner, kouč


referencia

Tento tréning vás naštartuje

Power Trainingu som sa zúčastnila, aby mi pomohol zmeniť seba, začať byť znovu spontánnejšou a určiť si smer v živote. Tento tréning sily mi ukázal, že je dôležité veriť v seba a veriť, že dosiahnem svoje ízie. Odporučila by som ho ľuďom, ktorí sa ocitli v živote na rázcestí, pretože tento tréning ich naštartuje. 

Zuzana Stanková (48), dispečer nákupu a predaja EE


referencia

Posunula som vlastné limity

Bol to silný zážitok, kde som si uvedomila, že to, čo robím, rozhodne nie je na 100%. Posunula som vlastné limity a prekonala prekážky, bloky, ktoré obmedzujú profesionálny život. Odporučím ho všetkým, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej, či už v osobnom alebo v profesnom živote, a najviac tým, ktorí majú uzavretú hlavu :)

Jarka Pestrová (37), organizačný manažér


referencia

Vrátilo sa mi moje sebavedomie

Na Power Training som prišla nájsť svoje staré JA! Otvorilo mi to nové vízie, sebadôveru, prekonala som strach a svoj tieň. Vrátilo sa mi moje sebavedomie a 100%-ná rozhodnosť. Odporúčam ho ľuďom, ktorí chcú prekonať svoj strach, byť sebavedomejší a chcú spoznať niečo nové. 

Lívia Blažeková (35), nail designer


referencia

Je to kurz nepohody

Je to kurz nepohody a šialených vecí so skvelými myšlienkami. Na uhlí som sa popálil, ale aj to bolo dobre, naučilo ma to niečo a stálo to za to viac, ako keby som sa nepopálil. Prišiel som, pretože som chcel prekonať všetky svoje hranice a dostať sa k nemožnému. Dalo mi to niečo iné, ale hodnotu to malo rovnakú. Odporučil by som ho všetkým v mojom okolí.

Martin Svátek (23), hudobník


referencia

Nasmerovať život znovu správnym smerom

Power Training sú dva dni plné aktivít, ktoré mi umožnili uvedomiť si zásadné veci vo svojom živote a nasmerovať ho znovu správnym smerom.

Daniel Schmidt (37), Quintiles