up

Katarína Kovalčíková

photo-katka

Každý by vraj mal pracovať s tým, pre čo má vášeň.

Ja mám vášne dve: osobný rozvoj a rečníctvo. Pre mňa idú ruka v ruke, vzájomne sa dopĺňajú a obohacujú. A preto rada pracujem s ľuďmi, ktorí hľadajú práve tieto dva poklady: svoju vnútornú silu a svoj hlas. S tými, čo túžia odkryť svoj potenciál a sebaisto vyjadriť to, čo v sebe nosia.

Svoju prácu robím s plným nasadením. A baví ma to.

Usilujem sa nazerať do podstaty veci a pomenovať to, čo vnímam, priamo a jednoducho. Nie vždy sa to ľahko hovorí a nie vždy sa to ľahko počúva. Dôležité je preto pre mňa zachovať si nadhľad a zmysel pre humor (a umožniť tak aj mojim klientom vnímať samých seba nadľahčene a s odstupom).

Mám rada ľudí, s ktorými pracujem, a verím v ich (osobný aj rečnícky) potenciál.

Usilujem sa prispieť k tomu, aby ho v sebe objavili a efektívne rozvíjali. Burcujem ich k tomu, aby prekročili svoj vlastný tieň a pohodlie. Aby vytiahli, čo v sebe majú, až z päty. :-)

Som vďačná, že môžem robiť to, čo ma baví a napĺňa. V súkromí sa teším peknému vzťahu so svojím manželom Tonkom (a pracovným partnerom zároveň) a užívam si blízke priateľstvá. Úprimne si prajem, aby sme všetci nachádzali a pestovali svoje osobné šťastie.



Power Training – dvojdňový tréning, z ktorého budete odchádzať ako silný človek s jasnou víziou, odhodlaný naplniť svoje ciele. Vykročíte zo svojej zóny komfortu a spoznáte samého seba lepšie, než si teraz viete predstaviť. Získate vnútorný mier a pohodu, dobijete si baterky a budete sršať energiou. Spoznáte svojich 100%, prekonáte zdanlivo neprekonateľné a budete si veriť.

Viac info na: www.powertraining.sk.


NLP pre život – Staňte sa majstrom vlastnej mysle s pomocou NLP. NLP je skratka pre Neuro Lingvistické Programovanie.
Je to súbor účinných techník a cenných poznatkov o ľudskej mysli, správaní a komunikácii.

S pomocou NLP (okrem iného):

  • zistíte, ako funguje vaša myseľ a ako s ňou pracovať
  • naučíte sa efektívnejšie komunikovať
  • budete lepšie predávať, motivovať a viesť
  • dosiahnete svoje ciele s menšou námahou
  • odhalíte presvedčenia, ktoré vám neslúžia a zmeníte ich
  • budete lepšie rozumieť sebe a ostatným
Viac info na: www.majstrovstvomysle.sk.


Rečnícky tréning SPEAK UP – tri dni, ktoré z vás spravia neporovnateľne lepšieho rečníka. Výrazne zlepšíte svoje prezentačné zručnosti, ale to nie je všetko: naučíte sa autenticky vyjadriť, čo v sebe nosíte a získate nový príval energie, sebavedomia a kreativity do života.



Viac info na: www.silnyrecnik.sk.

         






Pre firmy a organizácie

Osobný prístup




Hľadáte spôsob, akým posilniť vzťahy vo Vašom tíme? Potrebujete rozvíjať rečnícke schopnosti svojich zamestnancov? Hľadáte zážitok pre svojich ľudí, ktorý bude ako za odmenu? Túžite sa vo firme rozvíjať nevšedným spôsobom, ktorý vás bude baviť?

Ak chcete, aby som sa vám osobne venovala a pomohla vám pripraviť sa na dôležitú prezentáciu, napíšte mi na katka.kovalcik@powertraining.sk alebo mi zavolajte na 0918 539 200.

Rada sa s Vami stretnem a porozprávam o tom, ako môžeme spolupracovať.


Referencie
















Nechajte mi odkaz. Spojím sa s Vami rada a rýchlo.



Mám otázky. Zavolajte mi, prosím.
Chcem ponuku pre našu firmu.

Katka je európska šampiónka
v medzinárodnej rečníckej súťaži 2011.


            photo-katka